Zewnętrzny organizator: Dżem – 40-lecie zespołu


Poniedziałek, 21 października 2019, godz. 19:00
Bilety – 130, 150 zł

 

Ten koncert już się odbył.Dżem
40-lecie zespołu

Po wyprzedanym koncercie w ramach pierwszej części obchodów jubileuszu zespołu Dżem w październiku ponownie zapraszamy na koncert akustyczny z okazji 40-lecia zespołu! Na tym koncercie po prostu trzeba być, bo każdy kolejny jubileusz jest bardziej imponujący i domaga się bardziej imponujących obchodów.
Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.
Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica :). Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upłynie, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na utwory własne, a nie przeróbki piosenek z kraju i ze świata. To była brzemienna w skutki decyzja, które odczuwamy do dziś…

Bilety w cenie: 130 zł, 150 zł
Do nabycia na: biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl