Artyści estrady: 12 Tenorów i Diva z Orkiestrą Symfoniczną / Pop - Rock - Musical - Opera


Piątek, 04 października 2019, godz. 19:00
Bilety 120, 100 zł
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.12 Tenorów & Diva to unikalny międzynarodowy projekt muzyczny AVIP Group – Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowej klasy wokaliści oraz znakomita gwiazda z Ukrainy Sophia Slyvka. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku Show Business’u.

Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki. Charakterystycznym dla koncertów grupy 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej.

Zespół tworzą znakomici wokaliści, laureaci prestiżowych, międzynarodowych konkursów wokalnych a także widowisk telewizyjnych takich jak, np. „Mam talent”. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych takich jak ponadczasowa „Granada”, czy też hit Jana Kiepury „Brunetki Blondynki”, oklaskiwane na całym świecie przeboje grupy Il Divo „Unbrake My Heart”, czy też „We Will Rock You” zespołu Queen lub „You Raise Me Up” Josha Grobana czy też przeboje grupy ABBA, W. Houston, Lady Gaga i wiele innych.

12 Tenorów & Diva to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek.
 

Program:

Broadway Medley
Hallelujah
Surdato n’amorato
Every Time I look at you
Fall on me
I wanna dance with somebody
Belle
Becouse we belive
Beyonce - Halo
You raise me up
O sole mio
Besame Mucho

Libiamo
Adagio Albinoni – solo klarnet i orkiestra
Funiculi Funicula
Quenn – We will rock you
ABBA Mamma mia
Perfect Symphony Ed Sheeran & A. Bocelli
Granada
Brunetki Blondynki
ABBA Dancing Queen
Sing, sing, sing - solo klarnet i orkiestra
W. Houston – All at once
Grande Amore
Chanti Song
Time to say goodbye


 

Wykonawcy:

Woytek Mrozek – dyrygent / klarnet solo
Sophia Slyvka – Diva
12 Tenorów
Orkiestra Symfoniczna