Artyści estrady: Doda z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Lubelskiej


Sobota, 09 marca 2019, godz. 18:00
Bilety 100, 80, 60 zł
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Szanowni Państwo, w związku z oficjalnie potwierdzoną chorobą Doroty Rabczewskiej (Dody), Filharmonia Lubelska zdecydowała się przełożyć koncert artystki z 17 lutego 2019 (niedziela) na 9 marca 2019 (sobota). Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Kasa honoruje zwroty.  W przypadku pytań prosimy o kontakt z kasą Filharmonii, tel. 81 53-15-112, 81-53-118, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-18.00, e-mail: bilety@filharmonialubelska.pl.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wykonawcy:

Doda (Dorota Rabczewska)
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. H. Wieniawskiego
Wojciech Zieliński – dyrygent

Koncert jest odsłoną najnowszego projektu muzycznego Doroty Rabczewskiej – piosenkarki, autorki tekstów, kompozytorki, aktorki, producentki, filantropki i osobowości medialnej.

Dorota Rabczewska występująca pod pseudonimem Doda jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich wokalistek. Słynie z odważnych kreacji, ciętego języka i niegrzecznego wizerunku. Pisze teksty i śpiewa piosenki z pogranicza popu i rocka.

Na płycie nagranej w studiu Radiowej Trójki z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Dorota Rabczewska zebrała nowe aranżacje starych hitów największych polskich artystek. Znajdą się tam szlagiery m.in. Ewy Bem, Maryli Rodowicz, a także przeboje Maanamu, Anny Marii Jopek, Anny Jurksztowicz i innych.

Premiera płyty zaplanowana została na koniec stycznia 2019 r. Kilkanaście dni później będziemy gościć artystkę w Lublinie.