Lub-smyki: Księżniczka Muzalinda w Królestwie św. Mikołaja


Niedziela, 09 grudnia 2018, godz. 10:00
Bilety 30 zł (osoba dorosła)
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Zobacz Mikołajkowi Młodzi Melomani (12.00)

„Księżniczka Muzalinda w królestwie św. Mikołaja”

Ewa Szawłowska – scenariusz i reżyseria
Monika Polaczek-Przestrzelska – opracowanie muzyczne
Ewa Szawłowska – Muzalinda i inne postacie
Monika Polaczek-Przestrzelska
– fortepian
Marcin Lemiszewski – instrumenty perkusyjne

 

Księżniczka Muzalinda opuszcza swoje królestwo i wybiera się w niezwykłą podróż do Laponii – krainy Świętego Mikołaja. Podczas tej niezwykłej wyprawy dzieci dowiedzą się, jak działa poczta świętego Mikołaja, kto mu pomaga pakować prezenty i jak wygląda jego zaprzęg ?
Koncerty dla dzieci w Filharmonii Lubelskiej są cyklicznym wydarzeniem skierowanym do młodej lubelskiej publiczności, rozpoczynając od tych najmłodszych. Promujemy  ideę, że na kontakt z wartościową muzyką nigdy nie jest za wcześnie, a przyzwyczajenia słuchowe i udział w kulturze od najmłodszych lat kształtuje kolejne pokolenia świadomych odbiorców muzyki. Podczas niedzielnych spotkań młodzi melomani mają możliwość słuchania muzyki wokalnej i instrumentalnej, a także aktywnego udziału w wykonywaniu muzyki poprzez grę na instrumentach, czy wspólny śpiew. Familijne spotkania z muzyką odbywają się w niedzielne przedpołudnia w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej.
LUB-SMYKI – koncert dla niemowląt i dzieci młodszych do 0-3 lat. Na czas koncertu  muzyczna przestrzeń jest przygotowana z uwzględnieniem szczególnych potrzeb najmłodszych odbiorców sztuki. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami słuchają koncertu na scenie siedząc na specjalnie przygotowanych dywanikach.  Koncerty dla Smyków odbywają się o godz. 10.00

 

Rezerwacja biletów na Lub-smyki i na koncerty Młodzi Melomani:
online: www.filharmonialubelska.pl
81 53-15-112, 81 53-15-118
e-mail: bilety@filharmonialubelska.pl

 

 

Partner Filharmonii