Lub-smyki


Niedziela, 16 września 2018, godz. 10:00
Bilety 30 zł (osoba dorosła)
Sala koncertowa FL

 

Ten koncert już się odbył.Koncert inauguracyjny Lub-smyki

 

Filharmonia Lubelska rozpoczyna cykl koncertów poświęconych najmłodszym Melomanom. Koncert inauguracyjny wypełni muzyka wokano-instrumentalna mobilizująca naszych słuchaczy do aktywności i interakcji. Serdecznie zapraszamy, Niedziela, 16 września, godz. 12:00, Sala Koncertowa Filharmonii Lubelskiej.

 


Aleksandra Bubicz-Mojsa – sopran 
Robert Mojsa – tenor 
Krzysztof Pachla – klarnet, saksofon
Agnieszka Schulz-Brzyska – fortepian

 

Koncerty dla dzieci w Filharmonii Lubelskiej są cyklicznym wydarzeniem skierowanym do młodej publiczności, rozpoczynając od tej najmłodszej. Promujemy ideę, że na kontakt z wartościową muzyką nigdy nie jest za wcześnie, a gusta muzyczne i udział w kulturze od najmłodszych lat kształtują kolejne pokolenia świadomych odbiorców muzyki. Podczas spotkań młodzi melomani mają możwliwość słuchania muzyki wokalnej i instrumentalnej, a także aktywnego udziału w wykonywaniu muzyki poprzez grę na instrumentach, czy wspólny śpiew. Z uwagi na wiek słuchaczy koncerty zostały przygotowane w następujący sposób:

Lub-smyki – koncert dla niemowląt i dzieci młodszych (0-3 lat). Na czas koncertu muzyczna przestrzeń jest przygotowywana z uwzględnieniem szczególnych potrzeb najmłodszych odbiorców sztuki. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami słuchają koncertu na scenie, siedząc na specjalnie przygotowanych dywanikach.

 

 

 

Partner Filharmonii